Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь в роботі XXІ Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Актуальні питання педіатрії», присвяченої пам’яті члена-кореспондента НАН, АМН України, професора В.М. Сідельникова та 75-річчю кафедри педіатрії № 2 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця (Сідельниковських читань) з 18.09.2019 по 20.09.2019.

Конференція в установленому порядку внесена до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2019 році МОЗ України та НАМН України до розділу 4 під № 276.

У програмі читань: стан здоров’я дітей в Україні та сучасні виклики перед медициною дитинства; вакцинопрофілактика як першочергове завдання педіатра та сімейного лікаря; роль клінічної генетики у педіатрії: сучасний стан і перспективи; проблемно-орієнтований підхід в педіатрії: міждисциплінарна інтеграція; доказова медицина при наданні медичної допомоги дітям різного віку; інфекції верхніх і нижніх дихальних шляхів у дітей: сучасні рекомендації; діагностика та лікування захворювань органів травлення у дітей; превентивні та терапевтичні стратегії в сучасній алергології дитячого віку; амбулаторні та стаціонарні аспекти антимікробної терапії у дітей; практичні шляхи стримування росту антибіотикорезистентності; фітотерапія: у фокусі уваги доказовість та міжнародний досвід; запобігання поліпрагмазії при наданні медичної допомоги дітям.

18.09.2019 — 19.09.2019 приміщення проведення конференції: «Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької», м. Львів, вул. Лесі Українки, 1. Відкриття конференції: 18 вересня 2019 року о 9.00. Реєстрація учасників починається 18 вересня 2019 року о 8.00.

20.09.2019 відбудеться навчально-методична нарада з актуальних питань викладання педіатрії у закладах вищої освіти та закладах післядипломної освіти. Місце проведення: Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, стоматологічний медичний центр, м. Львів, вул. Пекарська, 69 а.

До участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції запрошуються лікарі-педіатри, лікарі зі спеціальності «загальна практика – сімейна медицина», лікарі інших педіатричних спеціальностей, організатори охорони здоров’я, завідувачі та співробітники педіатричних кафедр та кафедр сімейної медицини закладів вищої освіти та закладів післядипломної освіти, профільних науково-дослідних установ МОЗ України та НАМН України, участь у конференції безкоштовна.

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України № 446 від 22.02.2019, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25.03.2019 за № 293/33264 слухачам дводенної конференції 18 – 19 вересня 2019 року буде нараховано 10 балів безперервного професійного розвитку (інформальна освіта) для обліку в особистому освітньому портфоліо та врахування при атестації на присвоєння (підтвердження) лікарської кваліфікаційної категорії (доповідачам зі стендовою доповіддю — 20 балів, з усною доповіддю — 30 балів).

Іногородніх учасників конференції просимо заздалегідь потурбуватися про місце проживання у м. Львові та квитки на проїзд.

З повагою, Оргкомітет