ХХІІ ЩОРІЧНА ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ПЕДІАТРІЇ» — ІНФОРМАЦІЯ МОЗ УКРАЇНИ

З метою забезпечення безперервного професійного розвитку дитячих та сімейних лікарів, з урахуванням критеріїв та вимог Директиви Європейського Союзу 2005/36/ЕС, глобальних стандартів підвищення якості медичної освіти, МОЗ України інформує, що 16 – 18 вересня 2020 року у м. Запоріжжя відбудеться XХІІ щорічна Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання педіатрії» (Сідельниковські читання), яка в установленому порядку запланована до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які будуть  проводитись у 2020 році МОЗ України та НАМН України.

https://nmuofficial.com/news/hhii-shhorichna-vseukrayinska-naukovo-praktychna-konferentsiya-z-mizhnarodnoyu-uchastyu-aktualni-pytannya-pediatriyi-informatsiya-moz-ukrayiny/

Запрошуємо Вас взяти участь в роботі XXІ Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Актуальні питання педіатрії»

Запрошуємо Вас взяти участь в роботі XXІ Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Актуальні питання педіатрії», присвяченої пам’яті члена-кореспондента НАН, АМН України, професора В.М. Сідельникова та 75-річчю кафедри педіатрії № 2 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця (Сідельниковських читань), яка внесена до проекту Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які будуть проводитись у 2019 році МОЗ України та НАМН України (м. Львів, 18 – 20 вересня 2019 року).
Заявки на участь (автори, назва доповіді, установа, місто, прізвище доповідача, телефон, поштова та електронна адреса) просимо надсилати на адресу: 02125, м. Київ, проспект Алішера Навої, 3, Київська міська дитяча клінічна лікарня № 2, кафедра педіатрії № 2 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця до 31 травня 2019 року.